Warszawa. Szkoła Asystentów Rodzin
autor(ka): Andrzej Turlewicz
Fundacja Dziecko i Rodzina zaprasza do jesiennej edycji Szkoły dla Asystentów Rodziny. Zajęcia odbywały się będą od listopada 2018 r. do marca 2019 r. w Warszawie. Rekrutacja do 15 listopada 2018 r. Liczba miejsc ograniczona!

Fundacja „Dziecko i Rodzina ” zaprasza do udziału w 230-godzinnym szkoleniu „Szkoła dla Asystentów Rodzin”. Program szkolenia jest zatwierdzony decyzją Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Nr 3/2017/Ar. Efektywne metody komunikacji i nawiązywania relacji z rodzinami. Motywowanie. Skupienie na rozwiązaniach. Budzenie optymizmu i nadziei. Nowoczesne narzędzia. Trening interpersonalny. Praca zespołowa. Prawo rodzinne. Mało teorii, dużo ćwiczeń, analiz przypadków, gier ról. Zajęcia już od 23 listopada 2018 r. w Warszawie. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji na stronie http://fdir.pl/pl/szkola-asystentow-rodziny

 

miejsce: Warszawa, woj. mazowieckie
organizator: Fundacja Dziecko i Rodzina
adres: Smulikowskiego 4 221, 00-389 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 607 036 707, e-mail: dir.biuro@gmail.com
www: http://www.fdir.pl 

data publikacji: 2018-10-11
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!