Kwalifikacje dla każdego! Jak być o krok przed konkurencją na zmieniającym się rynku pracy
autor(ka): Katarzyna Zabratańska
Porozmawiajmy o najnowszych trendach w edukacji i na rynku pracy, a przede wszystkim o tym, jak zostać liderem zmian w swojej branży. Spotkanie otwarte, poświęcone wdrażanemu obecnie Zintegrowanemu Systemowi Kwalifikacji (ZSK), który powstaje w odpowiedzi na podobne rozwiązania implementowane w 140 krajach świata, odbędzie się 15 czerwca w godz. 11. 00 – 13.00 na Wydziale Obsługi Inwestorów UM Lublin przy ul. Bernardyńskiej 3 (pokój 104).

Zapraszamy do udziału w nim wszystkich zainteresowanych: zarówno osoby prywatne, jak i reprezentantów/reprezentantki różnych organizacji.

Jak podkreślają organizatorzy: Tempo zmian na rynku pracy wymusza nowe podejście do uczenia się. Istotne jest to, jakie efekty uczenia się osiągamy przez całe życie, czyli jaką dysponujemy wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami społecznymi. Najważniejsze staje się, by się rozwijać, uczyć, zdobywać nowe kwalifikacje. Dlatego spotkanie będzie okazją żeby:

To tylko wybrane tematy, które pojawią się podczas spotkania. Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się Katarzyna Zabratańska i Rafał Flaga z Instytutu Badań Edukacyjnych, którzy na co dzień odpowiadają za wdrażanie i upowszechnianie ZSK w woj. lubelskim.

Zgłoś swoje uczestnictwo:

.

Dodatkowe informacje:

573 444 575, 573 444 574.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

źródło: Katarzyna Zabratańska
data publikacji: 2018-06-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!