DZIŚ

Warszawa. Warsztaty "Trening Zastępowania Agresji dla dzieci 7-8, 9-10 lat"

Trening Zastępowania Agresji (ART) jest programem profilaktycznym. W czasie warsztatów dzieci nabywają umiejętności radzenia sobie z własną i cudzą agresją, zarządzaniem zmianą zachowania, a także uczą się skutecznej i właściwej komunikacji. Miejsce: Warszawa, ul. Rolna 165A (300m od stacji metra Służew). Termin: 12 października - 14 grudnia 2018 r. Zapisy przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Fundacji: http://formularz.savant.org.pl/.

A A A

autor(ka): Anna Szymańska

2018-09-14, 08.42

Miło nam poinformować, że - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom - rozpoczynamy w naszej Fundacji warsztaty Trening Zastępowania Agresji.

Trening Zastępowania Agresji (ART) jest programem profilaktycznym. W czasie warsztatów dzieci nabywają umiejętności radzenia sobie z własną i cudzą agresją, zarządzaniem zmianą zachowania, a także uczą się skutecznej i właściwej komunikacji. Trening Zastępowania Agresji zawiera trzy powiązane ze sobą składowe:

Trening umiejętności społecznych – uczący, co robić, by osiągać sukcesy społeczne;
Trening kontroli złości – uczący, czego nie robić w stanie pobudzenia emocjonalnego, dostarczający technik identyfikowania sygnałów złości i reagowania we właściwy sposób; Wnioskowanie moralne – uczące rozważania różnych punktów widzenia oraz podejmowania odpowiedzialnych i dojrzałych decyzji.

Trening Zastępowania Agresji jest zamkniętą całością. Pracujemy ze stałą, ośmioosobową grupą. Nie ma możliwości dołączenia dziecka po rozpoczęciu cyklu.

Pierwszym krokiem do uczestnictwa dziecka w zajęciach jest wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego dostępnego na stronie Fundacji. Po otrzymaniu zgłoszenie skontaktujemy się z Państwem i poinformujemy o dalszych krokach.

Dbamy o stworzenie optymalnych warunków pracy terapeutycznej i odpowiedni dobór grupy, dlatego o zakwalifikowaniu dziecka na warsztaty będziemy decydowali po konsultacji.

Terminy zajęć:
Program obejmuje 10 spotkań po 90 minut.
Zajęcia będą się odbywały od 12 października do 14 grudnia 2018 r.
dzieci 7-8 lat (2010-2011) - piątek, godzina 16:00 - 17:30 dzieci 9-10 lat (2008-2009) - piątek, godzina 17:45 - 19:15

Koszt:
udział dziecka w 10 spotkaniach warsztatowych wynosi 1000 zł. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 raty; rodzice dzieci nie objętych terapią w Fundacji będą zaproszeni na konsultację. Koszt konsultacji wynosi 80 zł.

Miejsce:
Siedziba Fundacji SAVANT - Warszawa, ul. Rolna 165A (ok. 300 m od stacji metra Służew) Zajęcia prowadzi certyfikowany trener Treningu Zastępowania Agresji (ART).

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Siedziba Fundacji SAVANT, Rolna 165A, 02-729 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2018-10-12 do 2018-12-14
organizator: Fundacja Savant - Ogólnopolska Kampania Na Rzecz ADHD i Zespołu Aspergera
adres: Rolna 165A, 02-729 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie
tel.: 509 938 519, e-mail: poradnia@savant.org.pl
www: http://savant.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.