DZIŚ

Tczew. Kurs zaawansowany Original Play

24 lipca 2018 odbędzie się w Fundacji Wieloprofilowego Usprawniania Od Nowa w Tczewie kolejny zaawansowany kurs Original Play. Warsztaty skierowane są do rodziców, terapeutów, wychowawców i nauczycieli.

A A A

autor(ka): Fundacja OD NOWA

2018-07-09, 08.43

Zapraszamy na Zaawansowany Kurs Original Play 24 lipca w Fundacji OD NOWA (Tczew, ul. Wincentego Pola 17)

godz. 9.00-17.00

Cena: 320 zł/osoba

ZAPISY PRZEZ FORMULARZ dostępny na stronie www.fundacjaodnowa.org/2018/05/01/kurs-zaawansowany-original-play/

Kurs poprowadzi mgr Jolanta Graczykowska – oficjalny przedstawiciel i koordynator programu Original Play® i „The Sanctuary Alliance” w Europie (autorskiego programu i projektu dr Freda Donaldsona ). Posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne w zakresie wczesnej edukacji dziecka. Ukończyła Podyplomowe Studium Polityki i Zarządzania Oświatą. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy nauczycielskiej i terapeutycznej z dziećmi, z różnymi wyzwaniami edukacyjnymi i rozwojowymi: agresją, nadpobudliwością psychoruchową (ADHD), autyzmem, dysleksją, problemami rozwoju psychoruchowego, opóźnieniem rozwoju intelektualnego. Posiada duże doświadczenie w pracy terapeutycznej w ramach turnusów terapeutyczno-rehabilitacyjnych dla dzieci. Współpracuje ze szkołami wyższymi. Jest autorką naukowych publikacji w temacie Original Play.

Uczestnikami jej zabaw są dzieci i dorośli, niezależnie od ich wieku, poziomu rozwoju psychofizycznego, uwarunkowań kulturowych i językowych, statusu społecznego. Bawi się z dziećmi specjalnej troski, z dziećmi ulic, ofiarami przemocy oraz z więźniami. Bawiła się z około 10 tys. dzieci w różnych częściach świata. Organizuje i prowadzi warsztaty oraz szkolenia Original Play dla rodziców, profesjonalistów w zakresie edukacji, medycyny, biznesu, osób zajmujących się profesjonalną pomocą dzieciom i dorosłym. Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu podstawowego ORIGINAL PLAY®.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Fundacja Wieloprofilowego Usprawniania OD NOWA, Wincentego Pola 17, 83-110 Tczew, woj. Pomorskie
data wydarzenia: 2018-07-24
organizator: Fundacja Wieloprofilowego Usprawniania Od Nowa
adres: Długa 52, 83-113 Turze, woj. PM
tel.: 514 735 070, e-mail: biuro@fundacjaodnowa.org
www: http://www.fundacjaodnowa.org 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.