DZIŚ

Turniej Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi

W trakcie X edycji Turnieju Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi organizatorzy zagwarantują uczestnikom wyjątkowe sportowe emocje. Jednak to nie wszystko! Podczas Turnieju zorganizowana będzie strefa piknikowa, w której czekać będą przekąski, warsztaty artystyczne i dodatkowe atrakcje sportowe. Rozgrywki uświetnią koncerty na naszej scenie muzycznej

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-06-14, 16.12

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej i Fundacja Dom Pokoju zapraszają na X edycję Turnieju Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi! Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca 2018r w godzinach od 9.00 do 21.00 na boisku Salezjańskiej Szkoły Podstawowej przy ulicy Świętokrzyskiej 45-55.

Zachęcamy do czynnego udziału w turnieju i spróbowania swoich sił w rozgrywkach! Drużyna powinna składać się z sześciu zawodników i bramkarza oraz graczy rezerwowych. W zależności od ilości chętnych drużyn ustalimy system rozgrywek. Drużyny, które zajmą miejsce na podium otrzymają puchar i medale.

W trakcie X edycji Turnieju Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi zagwarantujemy uczestnikom wyjątkowe sportowe emocji. Jednak to nie wszystko! Podczas Turnieju zorganizowana będzie strefa piknikowa, w której czekać będą przekąski, warsztaty artystyczne i dodatkowe atrakcje sportowe. Rozgrywki uświetnią koncerty na naszej scenie muzycznej.

Turniej Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi zostanie poprzedzony pokazem filmu dokumentalnego „Znaleźć dom”, który zostanie wyświetlony 8 czerwca o godzinie 10.00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym przy ulicy ul. Piłsudskiego 64a, sala Lalka. Wstęp na projekcje jest bezpłatny. Film "Znaleźć dom" śledzi losy kilku wybranych dzieci z duńskiej szkoły dla uchodźców, czekających, aż ich wnioski o azyl zostaną w końcu rozpatrzone.

Przed pokazem odbędzie się wykład prowadzony przez Jana Kozuba, a po projekcji odbędzie się dyskusja z młodzieżą, którą poprowadzą Joanna Wajda i Maja Zabokrzycka - edukatorki wielokulturowe Fundacji

Film jest skierowany przede wszystkim do młodzieży licealnej.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

miejsce: Salezjańska Szkoła Podstawowa, Świętokrzyska 45-55, Wrocław, woj. dolnośląskie
data wydarzenia: 2018-06-16
organizator: Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej i Fundacja Dom Pokoju
adres: Widok 10, Wrocław, woj. dolnośląskie
tel.: (48) 71 324 09 09, faks: (48) 71 344 17 08
e-mail: comm-rep-pl-wroclaw@ec.europa.eu
www: https://ec.europa.eu/poland/home_pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.