DZIŚ

Zielonka k. Warszawy. Warsztaty dla użytkowników "Model paktów zatrudnieniowych i jego wdrażanie"

Szczecińska Fundacja Talent - Promocja - Postęp zaprasza instytucje i organizacje działające na rzecz osób bezrobotnych 50+ na trzydniowe, bezpłatne warsztaty w hotelu Trylogia w Zielonce k. Warszawy. Proponowane terminy (do wyboru): 28–30 maja, 25–27 czerwca, 27–29 czerwca 2018 r. Podczas warsztatów pragniemy zaprezentować Państwu ideę paktów zatrudnieniowych oraz ich rolę w procesie pozytywnych zmian na rynku pracy.

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-05-17, 08.53

Szanowni Państwo,

ponad rok temu Szczecińska Fundacja Talent Promocja Postęp rozpoczęła realizację projektu pn. „Pakty zatrudnieniowe w Polsce”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020).

Głównym celem projektu jest poprawa sytuacji na rynku pracy osób bezrobotnych 50+ poprzez wdrożenie modelu Paktu Zatrudnieniowego w naszym kraju.

Pakt Zatrudnieniowy stanowi szczególną formę współpracy podmiotów o kluczowym znaczeniu dla aktywizacji zawodowej osób po 50 r.ż., funkcjonuje na terenie jednej (np. powiatu) lub kilku jednostek samorządu terytorialnego (np. przy Specjalnej Strefie Ekonomicznej).

Pragniemy Państwu zaprezentować ideę paktów zatrudnieniowych, a przede wszystkim ich rolę w procesie pozytywnych zmian na rynku pracy na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń. Z tej okazji zapraszamy Państwa serdecznie na trzydniowe warsztaty w przepięknym hotelu Trylogia w Zielonce k/Warszawy. Warsztaty rozpoczynają się lunchem w dniu przyjazdu i kończą również lunchem w dniu wyjazdu.

Proponowane terminy (do wyboru): 28–30 maja, 25–27 czerwca, 27–29 czerwca 2018 r.

Pakty Zatrudnieniowe powstały już w powiecie skarżyskim, ostrowskim, zgierskim, aleksandrowskim i pyrzyckim. Były tam testowane i odniosły duże sukcesy. Gotowy, przetestowany model wdrażany jest w powiecie koneckim (woj. świętokrzyskie) oraz w Jaworznie (woj. śląskie). Wiedzą i informacją macie Państwo szansę dołączyć do tych regionów w Polsce, gdzie problemy społeczne są rozwiązywane przez współpracę i zaangażowanie wielu podmiotów. Warsztaty są nieodpłatne, zwracamy również koszty podróży (do wysokości biletu komunikacji publicznej na trasie dojazdu). Zapraszamy do Zielonki.

W celu zgłoszenia się na warsztaty należy wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy i odesłać na adres:

Szczegółowe informacje: tel. 512 334 081

Z poważaniem,

Iwona Żukiert Prezes Szczecińskiej Fundacji TPP

Anna Kamińska – Glück Koordynator projektu

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Hotel Trylogia Centrum Konferencyjno-Bankietowe, Poniatowskiego 46, 05-220 Zielonka, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2018-05-28 do 2018-06-29
organizator: Szczecińska Fundacja Talent - Promocja - Postęp
adres: Aleja Wojska Polskiego 69, 70-478 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
tel.: 512 334 081, faks: -
e-mail: sekretariat@fundacjatpp.pl
www: http://www.fundacjatpp.pl 
źródło: Szczecińska Fundacja Talent - Promocja - Postęp
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.